Jak bude tvorba Vašeho webu probíhat?

1.krok je vyplnění úvodního dotazníku, kde se seznámíme s Vaší představou a přáním.

2. V následujícím kroku probereme Váš požadavek podrobněji telefonicky, písemně nebo osobně a dohodneme se na detailech. Zjistíme více a Vašem podnikání, zákaznících a cílech webu. 

3. Navrhnu Vám nejlepší řešení dle Vašich požadavků a vytvořím koncept webu. Dále proběhne pár nutných administrativních záležitostí a můžeme se pustit do tvorby nového webu.

4. Zašlete nám obsah, který chcete na webu mít (loga, texty, fotografie apod.) a my začínáme na webu pracovat.

5.  Proběhne nastavení webu po technické a grafické stránce a začínáme vytvářet jednotlivé prvky webu. Vývoj webu bude s Vámi pravidelně konzultován můžete jen kontrolovat na dočasné doméně.

6. Vložíme Váš požadovaný obsah na web, vše společně zhodnotíme a případně doladíme detaily.

7. Jak bude vše podle Vašich představ web spustíme na Vámi vybrané doméně, předáme Vám přístupové údaje a naučíme Vás s webem pracovat.

8. Tímto to ovšem nekončí. Aby byl web zajímavý pro návštěvníky a zákazníky, je potřeba vytvářet aktuální obsah, nové články, případně i vkládat nové funkcionality. Jen tak bude web stále atraktivní a úspěšný. I nadále Vám budu k dispozici, pokud byste potřebovali s webem pomoct. Nebo můžete nechat vše na mě a objednat si balíček správy webu dle Vašich požadavků.